Zmiany po dłuższej przerwie

Zmiany po dłuższej przerwie

Multimedialny kurs:

– zrezygnowaliśmy całkowicie z wyświetlania listy tematów za pomocą lekcji
– po kliknięciu w menu, w odpowiedni poziom, wyświetla się lista wszystkich filmów, bez lekcji, za to z numeracją.

Zmiana nastąpiła w otwieraniu filmów. Do tej pory, po kliknięciu w tytuł filmu, który nas interesował, otwierał się film wraz z filmami należącymi do danej lekcji. Teraz każdy film otwiera się w osobnej stronie. W trakcie przeglądania filmów wyświetlane są po prawej stronie filmy podobne. Pod filmem jest możliwość kliknięcia w przycisk ->następny film (obok znajduje się tytuł następnego filmu).

Nie musimy używać przycisku „wstecz” w przeglądarce. Nieważne gdzie się znajdujemy, za pomocą nawigacji pod czarnym menu, możemy zawsze się przenieść do poprzedniej strony lub w podrozdział, w którym się znajdowaliśmy. Nawigacja dokładnie pokazuje, gdzie w tej chwili się znajdujemy.

Strona główna:

Na stronie głównej komunikaty od załogi będą znajdować się po lewej stronie. Chcąc przeczytać ich szczegóły klikamy pod danym komunikatem w „czytaj więcej”. W środkowej części strony głównej widzimy „Co nowego?”. Tutaj będą znajdować się odnośniki do ostatnio dodanych filmów wraz z artykułami, które będziemy dla was przygotowywać. Panel logowania oraz dotacje bez zmian.

Życzymy przyjemnej nauki.

Copyright ksenior 2024 - Wszelkie prawa zastrzeżone