Korzystanie z klawiatury w edytorze tekstu.
25 lipca, 2013 · By KSus3000
Jak się korzysta z klawiatury w programach typu edytor tekstu czyli program do pisania tekstu. Aby zdanie zacząć pisać z dużej litery należy wcisnąć…
Podobne
-
Program graficzny Paint. Uruchamianie programu, omówienie narzędziNa tej prezentacji pokażę jak uruchomić podstawowy progra... -
Tworzenie skrótów i umieszczanie ich na pulpicieSkróty to przydatna funkcja. Jeżeli męczy nas szukanie za... -
Zmiana rozmiaru oknaNa tej prezentacji pokaże w jaki sposób zmieniać rozmiar ... -
Zaznaczanie pojedynczego elementuNa tej prezentacji pokaże jak się zaznacza pojedyncze elem... -
Foldery czyli czym są foldery?Czym są foldery? Foldery mają postać żółtej otwartej a... -
Zamykanie systemu windowsNa tej krótkiej prezentacji pokaże jak poprawnie zamknąć... -
Obsługa przeglądarki Inernet ExplorerNa tej prezentacji omówiono obsługę przeglądarki Interne... -
Funkcja sticky notesFunkcja dostępna od Windows Vista, 7,8. Sticky Notes to nic... -
Zaznaczanie elementów sąsiadujących ze sobąPrezentacja pokazuje drugą metodę grupowego zaznaczania po... -
Kopiowanie, przenoszenie plików. Metoda kopiuj wklej, wytnij wklej.Kopiowanie plików tym razem metodą kopiuj wklej. Ważna me...